Kontakt oss

Viking Entreprenør AS

Telefon: +477 71 980
E-post: kontakt@vikingentreprenor.no


Besøksadresse/fakturaadresse:

Grorudvn. 55A
0976 Oslo

faktura@vikingentreprenor.no
Organisasjonsnummer:  988 417 319


Kontaktpersoner: 

Åpningstider for besøk på vårt kontor
Administrasjon er åpen alle hverdager kl. 07.00-15.30

Vi holder til i oppgang A i 3. etg.
Telefon: + 477 71 980


Offentlig kommunikasjon
Stoppested: Grorud
T-bane: 5
Buss: 66, 79, 33, 22
Tog: L1


Parkering
Det er gratis parkering rett utenfor våre kontorer i Grorudveien 55.

Søren Christensen
Daglig leder
Tlf.: + 47 488 99 890
E-post: mail@vikingentreprenor.no

................................................................

Michael Pedersen
Prosjektleder, avd. Mur, puss & flis
Tlf.: + 47 488 99 881
E-post: michael@vikingentreprenor.no

................................................................

Niels Sandersen
Avdelingsleder, avd. Betongrehabilitering
Tlf.: + 47 488 99 885
E-post: niels@vikingentreprenor.no

...............................................................

Mikkel Gjerdingen
Prosjektleder, avd Service
Tlf.: + 47 459 54 096
E-post: mikkel@vikingentreprenor.no

................................................................

Kay-Arne Langerud
Administrasjonssjef
Tlf.: + 47 917 42 182
E-post: kay@vikingentreprenor.no

................................................................

Marian Andresen
Lønnsansvarlig
Tlf.: + 47 488 92 228
E-post: marian@vikingentreprenor.no

................................................................

Kristin Flikkeid
Økonomi- og regnskapsansvarlig
Tlf.: + 47 932 49 015
E-post: kristin@vikingentreprenor.no

......................................................................................................................................................

Vis større kart


Sentral GodkjenningMesterbrevMiljøfyrtårnGodkjent lærebedrift i malerfaget


Utviklet av Bysant